• מי אנחנו?

  מטרת ארגון מתגייסים לצו ראשון-דפ"ר90 בשתי מילים היא "הגשמה עצמית"!

  אנו מאמינים כי כל אדם צריך וראוי שיגשים את הפוטנציאל והיכולות שהוענקו לו או שרכש דרך עבודה קשה על מנת שיגשים את חלומותיו ושאיפותיו.

  אנו מלווים את הנוער בישראל בצומת דרכים משמעותית בחייהם דרך הכנת הנוער בישראל לקראת הצו ראשון שמבוצע בבקו"ם (בסיס קליטה ומיון) ולקראת הגיוס הצבאי הצפוי להם בעתיד וכל זאת על מנת שיממשו את מירב הפוטנציאל והיכולות שלהם בתפקיד מתאים עבורם ושיצברו כלים אשר ישמשו אותם בחייהם האזרחיים.

 • למה הקמנו את מתגייסים לצו ראשון-דפ"ר90?

  הקמנו את מתגייסים לצו ראשון- דפ"ר90 בעקבות הרגשת החמצה שמלווה רבים מהחיילים במשך תקופת השירות הצבאי ולאחריה וביניהם המקימים של מתגייסים לצו ראשון-דפ"ר90.

  אילו היינו מודעים ומכינים את עצמנו, גבוהים הסיכויים שהיינו מצליחים להגיע לתפקידים משמעותיים ומספקים יותר. אך עקב מגבלות של המערכת, צה"ל שיבץ אותנו בתפקידים שמנעו מאיתנו להגיע למירב הגשמת יכולתנו ואנו נשאנו תחושת החמצה קשה למשך תקופת השירות.

  אנו שואפים כי כל נער ונערה לא ישאו איתם תחושת החמצה עקב השירות הצבאי שלהם וזאת דרך הידיעה כי הם עשו את מירב המאמצים הנדרשים להגיע לתפקיד משמעותי ומספק טרם גיוסם לצה"ל.

 • המטרות שלנו

  מימוש פוטנציאל ויכולות הטמונות בתלמידים, חשיפתם לשלל מסלולים ושיפור סיכויי הגעתם לתפקידים אשר יגשימו את שאיפותיהם ויכולותיהם.

  העלאת המודעות לחשיבות הצו ראשון והשירות בצה"ל בקרב הנוער הן בשירות הצבאי ואת השלכות השירות הצבאי לחיי האזרחות.

  העלאת אחוזי הגיוס והשירות המשמעותי בקרב נוער הפריפריה אשר נמצאים בפער מאחור לעומת הנוער במרכז.

 • הפעילויות שלנו

  שימוש בכלים מתקדמים ומעודכנים המשמשים להסברה והכוונת תלמידים טרם הצו ראשון ועד הגיוס לצה"ל.

  ליווי והכנת תלמידים למיונים ומבחנים המתבצעים במהלך המיונים לצה"ל.

  ביצוע הדרכות והדמיות בכיתות וקבוצות עם מיטב המדריכים והמלווים.

  אספקת שירותים מוזלים לקבוצות וכיתות מהפריפריה.